Hungarian dj's in Ibiza playing bars and clubs (magyar nyelven a Thread)

Lacikaaa

New Member
Ez a thread azért indult magyarul mert én ezt angolul nem nagyon tudom leírni, elmondani nagyon szeretnék kijutni Ibizára és ott dolgozni valamilyen clubban vagy bárban mindenképpen valamilyen zenével kapcsolatos helyen, van 2 nagyon jó dj barátom nagyon szívesen kimennénk zenélni Ibizára akárhova kisebb bárba vagy diszkóban. Játszottak már a Justmusic.FM-en is és nagyon jól játszanak house/progressive/electroo stílusban. Az egyik dj az rezidens egy diszkóban ahol múltkor Lexicon Avenueval játszott együtt és most is Tarkannal fog majd. Kéne valaki aki kint él Ibizán és van olyan ismeretsége netalán egy szórakozóhelye ahova szívesen fogadna magyar dj-ket. Itt Magyarországon elég nehéz dolgunk van 3-man mennénk ki ha lenne valami lehetőség én, nekem csak ehhez van érzékem és kedvem már rájöttem, nincs
olyan nap hogy ne gondolnék erre. Az álmom válna valóra ha összejönnne ez. Ha ezt el is olvassa valaki aki tud magyarul akkor köszönöm neki. Az biztos hogyha kijutnánk akkor tuti nagyon nagy bulit csapnánk ott kint akármilyen bárban, clubban nagyon értik a zenélést mind ketten!!! Ha tud valaki segítsen. Nagyon fontos lenne, itt nem bírunk érvényesülni :(

A dj-k myspace:

http://www.myspace.com/spiritandriska


http://www.myspace.com/nickayes


Itt van egy, két mix tőlük töltsd le, hallgasd meg:

http://www.larox.extra.hu/

Elérhetőségem (promoter): vigh88@freemail.hu

Ha van valami ide várom a lehetőségeket előre is köszönöm!!!

Csak annyit még hogy nekem ezzel az a célom és álmom hogy ott Ibizán egy olyat kialakítani hogy magyar djket közvetítenénk magyarországról Ibizára nagyon sok jó djnk van itt itthon lehetne sorolni és szertném mind kijuttatni Ibizára zenélni ott ahol még a csapból is a party folyik:D

I dream live and work Ibiza and DJ work in Ibizaaa!
 
Last edited by a moderator:
Ez a thread azért indult magyarul mert én ezt angolul nem nagyon tudom leírni, elmondani nagyon szeretnék kijutni Ibizára és ott dolgozni valamilyen clubban vagy bárban mindenképpen valamilyen zenével kapcsolatos helyen, van 2 nagyon jó dj barátom nagyon szívesen kimennénk zenélni Ibizára akárhova kisebb bárba vagy diszkóban. Játszottak már a Justmusic.FM-en is és nagyon jól játszanak house/progressive/electroo stílusban. Az egyik dj az rezidens egy diszkóban ahol múltkor Lexicon Avenueval játszott együtt és most is Tarkannal fog majd. Kéne valaki aki kint él Ibizán és van olyan ismeretsége netalán egy szórakozóhelye ahova szívesen fogadna magyar dj-ket. Itt Magyarországon elég nehéz dolgunk van 3-man mennénk ki ha lenne valami lehetőség én, nekem csak ehhez van érzékem és kedvem már rájöttem, nincs
olyan nap hogy ne gondolnék erre. Az álmom válna valóra ha összejönnne ez. Ha ezt el is olvassa valaki aki tud magyarul akkor köszönöm neki. Az biztos hogyha kijutnánk akkor tuti nagyon nagy bulit csapnánk ott kint akármilyen bárban, clubban nagyon értik a zenélést mind ketten!!! Ha tud valaki segítsen. Nagyon fontos lenne, itt nem bírunk érvényesülni :(

A dj-k myspace:

http://www.myspace.com/spiritandriska


http://www.myspace.com/nickayes


Itt van egy, két mix tőlük töltsd le, hallgasd meg:

http://www.larox.extra.hu/

Elérhetőségem (promoter): vigh88@freemail.hu

Ha van valami ide várom a lehetőségeket előre is köszönöm!!!

Csak annyit még hogy nekem ezzel az a célom és álmom hogy ott Ibizán egy olyat kialakítani hogy magyar djket közvetítenénk magyarországról Ibizára nagyon sok jó djnk van itt itthon lehetne sorolni és szertném mind kijuttatni Ibizára zenélni ott ahol még a csapból is a party folyik:D


According to my Hungarian wife, he is a talented DJ who wants to come to Ibiza to work/DJ and wants to know if its possible and would someone be willing to let him be their lodger.

Also he wants to know where to start looking for a job.

My guess he needs to pack his bags, bring some choons and start selling himself to the clubs....

Any helpers?
 
Hello JPF my MSN adress: vighlacikaaa@hotmail.com

Please take up at Msn. (jó lenne ha magyarul ha tudnánk beszélni)

Naggyából értettem amit írtál nekem. Hogy van egy magyar feleséged és hogy szerinte tehetséges djk a srácok.

Please take up at msn and talking.

I don't speak English sorry only small.

My dream is dj working Ibiza and live Ibiza. Please help me.
 
Last edited by a moderator:
What he wrote is, that he has two friends, they plays in the style house/progressive/electro, and they played also on Justmusic.fm (this is a well-known hungarian netradio with good mixes), and he want to find someone (here on the forum) who has a bar or disco, where they can play. And Lacikaaa has a dream, that he can promote hungarian DJ-s to Ibiza to play on partys.

***
Lacikaaa, el kell hogy keserítselek, de sajnos nagyon sok törekvő DJ és bedroom DJ van, akinek minden álma az, hogy Ibizán játsszon. Sajnos addig semmi sanszotok nem lesz, amíg A) összeszedtek annyi pénzt, amiből ki tudtok menni legalább két hétre Ibizára nyaralni, és ott a party és nyaralás helyett végigtalpaljátok a diszkókat és bárokat egy mix cd-vel. Ha állandóra szeretnék, hogy ott játszanak mondjuk kvázi rezidensként egy bárban, akkor talán már májusban érdemes ezt elkezdeni. B) Olyan nagyobb kaliberű magyar DJ-t kerestek meg, akik ebben a stílusban külföldön is ismertek és szoktak játszani határon túl is, vagy ha nem is járnak külföldre, jóba vannak nagyobb külföldi DJ-kel, pl. Kühl, Shane54, Sterbinszky tudom, hogy rendelkezik tucatnyi ismert DJ elérhetőségével, és náluk kezdtek el kuncsorogni hogy segítsenek. Vagy valami nagyobb magyar partyszervezőt kerestek meg (pl. Fame Promotion) és kérdezgettek lehetőségekről.

Ja, és ne álmodjanak rögtön Amnesia nagyteremről. Amúgy meg tanulj(atok) meg sürgősen angolul, mert anélkül PLÁNE nem fogsz sehogyse boldogulni Ibizán. Talán még spanyolul érdemes pár szót mindenképp megtanulni, értékelik. Még nagyon sok német és olasz van ott, de a sziget hivatalos nyelve a spanyol, de beszélni mindenki angolul beszél, a többi csak plusz.

Ha bármi kérdés van, akkor írhatsz akár itt, akár priviben, néha erre járok.

JPF is annyit írt, hogy csomagoljátok a hátizsákot és irány Ibiza, ott tudtok talpalni a lehetőségekért. Nem azt írta, hogy tehetségesnek tart akárkit is :)
 
Last edited by a moderator:
Hello Supesonica köszönöm szépen neked hogy visszaírtál és leírtad véleményed nem gondoltam volna hogy egyáltalán valaki majd ide magyarul fog felírni úgy örülök neki kösz mégegyszer:)
Ebben teljesen igazad van, az Angol nélkül halottak vagyunk.

És amúgy te ott élsz kint Ibizán??? Vagy itt Magyarországon???

Van msn-ed itt a címem vighlacikaaa@hotmail.com vegyél már fel lécszives lenne egy két kérdésem ha nem baj. Előre is köszönöm.
vbmenu_register("postmenu_1129849", true);
 
Felvettelek.

Nem, budapesti vagyok, tavaly voltam Ibizán és beleszerelmesedtem a szigetbe.

A többi dolgot meg azért tudom, mert sok ilyen kérés-kérdés-felvetés volt már itt ezen a fórumon, meg ismerek én is sok magyar DJ-t :), sőt több ismerősöm is foglalkozik zenekar menedzselésével.
 
Back
Top